AKTUALNOŚCI

DR ANNA CZENCZEK UHONOROWANA NAGRODĄ ORŁY "WPROST” 2024 W KATEGORII KULTURA.
Aktualności

DR ANNA CZENCZEK UHONOROWANA NAGRODĄ ORŁY "WPROST” 2024 W KATEGORII KULTURA.

Szanowni Państwo.
Podczas uroczystej gali w Rzeszowie rozdano nagrody Orły Wprost, przyznawane wybitnym przedstawicielom biznesu i lokalnym instytucjom.
Miło nam poinformować, że dr Anna Czenczek – pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów, dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie została uhonorowana nagrodą Orły "Wprost” 2024, w kategorii Kultura.

Nagrody „Orły Wprost” przyznawane są w uznaniu za wyjątkową działalność na polu przedsiębiorczości, działalności samorządowej i promocji regionu. Nagradzani są właściciele firm wywodzących się z poszczególnych regionów, które rozszerzają działalność na całą Polskę, i wprowadzają na rynek innowacje.
Nagrodę w kategorii kultura otrzymała dr Anna Czenczek, dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, prezes Fundacji Wspierania Kultury i Sztuki Carpathia, pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów, wykładowca akademicki, międzynarodowy juror, muzyk, wokalistka, aranżerka wokalna, producentka, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, nauczycielka emisji głosu.

– Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, jestem bardzo szczęśliwa – powiedziała, odbierając nagrodę z rąk Pani Marzeny Zielińskiej, prezesa zarządu, przewodniczącej kapituły Orłów „Wprost”.

Cieszymy się, że praca dr Anny Czenczek została wyróżniona na arenie Podkarpackiej i Ogólnopolskiej, a m. in. „Carpathia Festival - Rzeszów” staje się marką odznaczoną sukcesem.

(źródło: "Wprost")

Napisz wiadomość

Copyright © Anna Czenczek | Design Studio Nexim